Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

mini blogi w kilka sekund!

startuj i pisz je z nami

Recykling motoryzacyjny - czy opłaca się na niego zdecydować?

Każdy samochód, który przestaje być stosowany musi być zutylizowany. Aby natomiast można było tego dokonać w sposób bezkonfliktowy z prawem, posiadacz pojazdu ma obowiązek zdecydować się przekazać swój samochód na auto złom Pszczyna, na jakim samochód zostanie rozczłonkowany na części - te, które będą dobrej jakości zostaną sprzedane innym klientom, te które nie nadają się już do użytku będą przeznaczone na recykling. Naturalnie rola sprzedawcy auta prędko zostaje ograniczona do dostarczenia auta do skupu oraz odbioru środków pieniężnych, resztą sprzedający nie musi się przejmować, ponieważ wszystkie inne czynności wykona za sprzedającego nic innego jak auto złom Pszczyna.

Jak się przygotować?
Każdy właściciel, który wybiera odsprzedaż własnego pojazdu do skupu musi oczywiście przygotować odpowiednie dokumenty, do jakich wlicza się przede wszystkim dowód rejestracyjny pojazdu oraz karta pojazdu. Ponadto samochód powinien posiadać tablice rejestracyjne, chyba, że wcześniej zostało wydane pismo dotyczące kasacji pojazdu. Oprócz przygotowania odpowiednich dokumentów nie trzeba czynić nic więcej, nie licząc dostarczenia auta do skupu, choć i to nie w każdym przypadku jest wymagane. W wielu firmach, pracownicy skupu gwarantują najczęściej bezpłatny odbiór auta od sprzedającego - jeżeli samochód nie może przebyć ani jednego kilometra, odbiór auta odbywa się z wykorzystaniem specjalnej lawety. Auto złom to punkt, w jakim można sprzedać samochód nie nadający się już do użytkowania, i w jakim można otrzymać niezbędne pismo o zezłomowaniu auta.
17.05.2018 o godz. 16:56
Czy warto brać pod uwagę usługi biura organizacji wycieczek?

Istnieje bardzo wiele biur podróży w Polsce - corocznie przybywa nowych właścicieli tego rodzaju firm. Czy jednocześnie jednak korzystanie z propozycji biura podróży jest dobrym rozwiązaniem? Komu jest one rekomendowane i czemu?

Biuro podróży a wyjazd organizowany samodzielnie
Mnóstwo podróżników i osób podróżujących uważa, że przenigdy nie zdecydowaliby się oni na skorzystanie z biura organizacji wycieczek i nie chodzi tutaj o koszty, lecz o niecodzienną możliwość zwiedzania świata. Podróżnik to człowiek, który musi dotrzeć w miejsca, które nie są do odnalezienia w przewodnikach i które często łączą się wprost z podróżniczą przygodą. Niemniej jednak biuro podróży Katowice to doskonałe rozwiązanie dla tych ludzi, którzy wybierając się na urlop oczekują zorganizowania wszystkich istotnych aspektów, które związane są z relaksem za granicą. Urlopowicze nie muszą martwić się o przelot czy przejazd, jedzenie, zakwaterowanie w obiekcie hotelowym oraz bardzo dużo innych rzeczy, właśnie z tego powodu wycieczka z biurem podróży jest nic innego jak rozwiązaniem wyjątkowo komfortowym.

Wybór solidnego biura podróży
Aby klient był zadowolony z propozycji, którą przedstawia dane biuro podróży Katowice musi wytypować właściwe biuro, a nie byle jaką firmę, która zdolna jest zbankrutować w trakcie wyjazdu wakacyjnego urlopowiczów. Profesjonalne biuro podróży to firma działająca od kilku lat na rynku, która ma korzystne opinie klientów. Jest to punkt, w którym można liczyć na najwyższej jakości obsługę, która złączona jest nie jedynie z kulturą, ale ponadto z optymalnym doradztwem dla klientów.
17.05.2018 o godz. 16:35
Nieplanowana sytuacja może przydarzyć się każdemu z nas. Jedną z nieoczekiwanych sytuacji, może być awaria samochodu. Właśnie po to istnieje pomoc drogowa s3 aby pomóc nam w takich nieoczekiwanych sytuacjach na drodze. Jeżeli nastąpi awaria naszego auta na drodze szybkiego ruchu S3 najprawdopodobniej będziemy musieli skorzystać z pomocy firmy zajmującej się pomocą drogową i holowaniem. Wybierając profesjonalną firmę zajmującą się ratownictwem drogowym masz pewność, że będą wiedzieli co robić w takich nieoczekiwanych sytuacjach, ponieważ zajmują się tym zawodowo i mają do czynienia z różnymi sytuacjami na drodze.
Pomoc drogowa S3 wie co należy zrobić gdy w samochodzie urwało się koło, samochód leży w rowie lub samochód leży na dachu i wiele wiele innych przypadków o których nawet Ci się nie śniło.
W takich nietypowych sprawach na drodze najważniejsze jest doświadczenie. Nie byłbyś zadowolony gdyby podczas wyciągania auta z rowu lub postawienia go na kołach doszło do dodatkowych uszkodzeń twojego pojazdu. Wybierając pomoc drogową, upewnij się aby nie była to firma „krzak” bez doświadczenia, potrzebnych narzędzi oraz wyszkolonych pracowników.
Wyszukiwanie tylko i wyłącznie najtańszej pomocy drogowej nie jest dobrym rozwiązaniem ponieważ może być to firma która dopiero zaczyna pracę w branży i nie ma jeszcze potrzebnego doświadczenia. Jestem na 100% pewny, że nie chcesz aby uczyli się ratownictwa drogowego na twoim samochodzie.
Wybieraj zawsze sprawdzoną pomoc drogową, a nie będziesz musiał się obawiać o bezpieczeństwo twojego samochodu.

W razie problemów na drodze skorzystaj z usług pomoc drogowa s3
16.05.2018 o godz. 14:45

Ciężki tydzień :( ciężki dzień

Nie mam sił. Dlaczego życie obdarza cierpieniem tych na których nam najbardziej zależy? Z chęcią coś wezmę na siebie, wolę swój ból niż czyjś. Mimo wszystko trzeba być silnym i się nie poddawać,zrobię wszystko by tak było. Kocham.!11.05.2018 o godz. 19:48

The American brand started out as a tropical dress first. Later it turned to the public clothing. Later, it was acquired by the gap group. Now BR is a higher pucci dress positioning product line in the gap group, and the clothes are a few grades higher than the gap. The style is also mature. Atmosphere, suitable for urban white-collar workers. However, the BR family still has a lot of casual clothing suitable for young people, and his family also has a dedicated vintage area that specializes in retro classics. His family's clothes work well and style is more classic and bearable, one can be worn for several years, unlike some brands wearing a wash on the deformation.
British brands, English gentleman style entry-level representatives, to be true to the authentic British gentleman style, of course, go to Savile Row, but not to spend time on the map and do not have the wealth of artificially tailored friends for Hackett London's Clothing is a good choice. Although tailored but still stylish, the material used is very good, and the price is high. For ordinary people, it is the best choice for enjoying the authentic British gentleman style at a lower price.

Through the inventory of niche and luxury goods, Xiaobian is not difficult to find, they all have their own style, but also have the characteristics of communication. For example, when you choose Hackett London pants, you may also think of the KEVIN SHAHROOZI T-shirts. Different brands of emilio pucci long dress clothing can be worn with different tastes through clever matching. This type of clothing brand represents the trend of light luxury goods, not only allows fashion-conscious fashionistas to enjoy the "affordable" but also always at the cutting edge of the trend, highlighting high quality of life.

For fashionable men and women who pursue high places, it is most suitable for clothing brands with light luxury lines. Not only is it well-known, but also has great potential in workmanship and design. In addition to this, niche luxury brands are not only Or quality is remarkable, completely no less than a luxury brand!
11.05.2018 o godz. 18:10
Elegancja jest jednym z istotniejszych cech, które poszukiwane są przez osoby chcące zakupić zaproszenia ślubne. Czasami jednak nie jest tak łatwo odnaleźć dokładnie to czego się poszukuje, co wynika z bardzo dużej ilości ofert, które w wielu przypadkach nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Jak odnaleźć odpowiednie zaproszenia ślubne? Co decyduje o tym, że są one oryginalne i eleganckie?
Eleganckie zaproszenia ślubne z pewnością muszą być wykonane estetycznie i z polotem. Jedynie dobrze przemyślany projekt jest w stanie zapewnić oczekiwane efekty, lecz co składa się na pojęcie "projekt"?
Projektowanie zaproszeń ślubnych jest wieloetapowym procesem, na który składają się między innymi następujące czynniki:
  • pomysłowy, dobrze przemyślany design
  • odpowiedni dobór papierów ozdobnych
  • dbałość o dobranie eleganckich, atrakcyjnych czcionek

Wszystkie powyższe czynniki mają bezpośredni wpływ na to jak zaproszenia będą odbierane przez zainteresowane ich kupnem osoby. Może się wydawać, że stworzenie dobrego zaproszenia, to prosta, banalna sprawa, ale rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej... Internet jest przepełniony przeróżnymi propozycjami zaproszeń ślubnych, wśród których znajdują się piękne, oszałamiające wzory, lecz w przeważającej mierze są to najzwyczajniej buble.
Dobrym przykładem na oryginalne i eleganckie zaproszenia ślubne jest kolekcja prezentowana przez firmę Comfore. Zamieszczone we wspomnianej ofercie przykłady zaproszeń ślubnych stanowią wspaniały przykład na staranność osób, które je stworzyły na każdym etapie. W zasadzie każde ich zaproszenie, wyróżnia się na tle innych propozycji i emanuje elegancją i szykiem. Moim zdaniem zaproszenia te zaliczają się do jednych z najlepszych i z tego co wiem, nie jestem jedyną osobą, która tak myśli :)
Co więc decyduje o tym, że jedne zaproszenia są eleganckie a inne jedynie elegancję udają? Zestawienie wszystkich czynników, które podane były na powyższej liście, wraz z doświadczeniem projektanta zaproszeń powinny niemal zagwarantować powodzenie przedsięwzięcia projektowania najwyższej jakości produktów. Okazuje się bowiem, że doświadczenie jest niezmiernie istotnym aspektem, który umożliwia swobodne poruszanie się w świecie papierów ozdobnych, ich łączenia ze sobą i dobierania do konkretnych projektów graficznych.
Znalezienie idealnych zaproszeń ślubnych nie jest sprawą łatwą, ale na szczęście istnieją firmy, które znają się na rzeczy i oferują naprawdę piękne zaproszenia. jeśli więc jesteście zagubieni w natłoku ofert, to polecam odrobinę wytrwałości, a z pewnością odnajdziecie swojego Grala ;)
10.05.2018 o godz. 10:32

W takich chwilach jak te, wiem, że nie mam już żadnego wsparcia. Zbliżają się urodziny taty, a ja będę na nich sama.. to będzie ogromny ból kiedy wszyscy będą z kimś, z osobą którą kochają, a ja ? ja będę zupełnie sama...
A wiecie co jest najgorsze? Że udaje. Uśmiecham się nieszczerze, udaje, że żyje... dodaje zdjęcia z olbrzymim uśmiechem na twarzy, a tak naprawdę straciłam cały świat i nie chce żyć.

Kiedy ostatnio się pożegnaliśmy Ty pojechałeś w inną stronę niż ja... już nie pojechałeś za mną, tak jak kiedyś byś to zrobił.
Mimo tego, że wybrałeś inny kierunek, wiesz co? Łudziłam się, łudziłam cały czas, do tej chwili, że.. że będziesz walczył o nas, tak jak mówiłeś. Że zrobisz wszystko żeby odzyskać mnie i nasz związek. Przyjechałam, aby się pożegnać, ale w gruncie rzeczy czekałam na to, że mnie zatrzymasz, rozumiesz?! Czekałam na Ciebie, myślałam, że przyjdziesz i pokażesz, że mnie kochasz... Wiem, że nie powinnam dawać Ci już szansy, ale jak Cię przytuliłam to czułam się jak wtedy, jak się poznaliśmy...

Dobrze wiesz, że moje zdrowie jest bardzo kruche, a Ciebie mimo to nie ma przy mnie. Teraz wiem, że to wszystko naprawdę nie ma sensu. Jeszcze wczoraj byłam w stanie Ci wybaczyć i dalej żyć razem... ale po tym jak się czuje, po tym, że widzę jak w tym momencie żyjesz.. i masz swój własny świat...
i to, że czekasz aż znowu przylece... NIE. Nie zrobię tego już nigdy, bo właśnie teraz kiedy Cię potrzebuje, bo jest naprawdę źle to Ciebie nie ma. Żyjesz własnym życiem i najwidoczniej nie przeszkadza Ci to, że mnie już nie ma. Nie dzwoń do mnie nigdy.
Nie przychodź.
Kiedy dałam Ci ostatnią szanse Ty nawet nie zawalczyłeś!!!!

Odchodze. Nie mogę patrzeć na tego bloga i na to jak mocno się dołuje wpisami z ostatnich lat. Moja historia dobiegła końca, żegnajcie

09.05.2018 o godz. 23:47
Zamawiając zaproszenia ślubne warto zwrócić uwagę na to, czy będzie istniała możliwość ich edycji wedle własnego pomysłu oraz potrzeb. Może się to wydawać dość oczywiste, ale dla części producentów zaproszeń nie jest tak do końca...
Z pewnością każda Para, która decyduje się na złożenie zamówienia na zaproszenia ślubne pragnie, aby były one możliwie najbardziej reprezentatywne, eleganckie oraz dopasowane do ich konkretnych potrzeb. Jak więc można zadbać o takie aspekty?
Najbardziej oczywistą i jednocześnie najczęściej stosowaną modyfikacją zamawianych zaproszeń ślubnych jest indywidualna treść zaproszenia. Dzięki takiemu banalnemu zabiegowi, w bardzo łatwy, naturalny sposób można nadać każdemu wzorowi zaproszeń indywidualny ton, co jest bardzo dobrze widziane przez zapraszanych gości weselnych.
Kolejnym istotnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest możliwość uzupełnienia wyżej wspomnianej treści imionami zapraszanych gości. Zadbanie o to już na etapie zamawiania zaproszeń pozwoli na osiągnięcie najbardziej eleganckich i spójnych efektów. Jest to o tyle istotne, że alternatywą do zadruku jest ręczne wpisywanie danych w wykropkowane miejsca, co jest nie tylko czasochłonne, ale również mniej efektowne.
To co jeszcze może wpłynąć na indywidualny charakter zaproszeń, to Wasze zdjęcie, efektownie wkomponowane w treść zaproszenia. Zdjęcie pozwoli poznać Waszego wybranka osobom, które nie miały okazji zrobić tego do tej pory osobiście.
Jeśli macie swoją ulubioną piosenkę, wierszyk lub cytat, to również możecie zadbać o to żeby fragment tego tekstu znalazł się w treści zaproszenia, co jeszcze bardziej uatrakcyjni Wasze zaproszenia.
Zdaję sobie sprawę z tego, że w przypadku części wzorów zaproszeń "upchanie" wszystkiego w treści będzie kłopotliwe, a efekty takiego zabiegu mogą okazać się mało estetyczne, ale na szczęście i na to znajdują się bardzo fajne rozwiązania. Ponadprogramowe treści i inne dodatki możecie umieszczać na efektownych wkładkach do zaproszeń, które najczęściej wykonywane są w w sposób zbliżony wyglądem i stylem do zaproszeń.
Wszystkie powyższe opcje modyfikacji sprawią, że Wasze zaproszenia ślubne będą całkowicie wyjątkowe i dopasowane specjalnie do Was.
09.05.2018 o godz. 12:30
Ifølge nyhederne, Bayern meddelte, at den har gennemført en kontrakt med Ribery. Kontrakten mellem de to parter blev forlænget med et år. Ribé vil fortsætte med at betjene Bayern næste sæson. I en video udgivet af Billige Fodboldtrøjer Bayern, Ribery havde en Bayern-trøje med nummer 2019. Repræsenterede sig selv og Bayern for at forny sin kontrakt indtil 2019. Begge tidligere kontrakter udløber i sommer.

Franck Ribery glædede sig også: "Jeg er stolt af at arbejde for denne store klub i endnu et år. München blev mit hjem, Min familie og jeg er meget stolte af at bære Bayerns trøje næste sæson."

Juni 2007, Bayern München til et overførselsgebyr på 25 millioner euro, Sign Ribery fra Marseille, Og gav ham 7-trøje til ham. I de næste 11 sæsoner, Franck Ribery repræsenterede Trøje Bayern München i 385 117 mål og 179 assisterede. Hjælp Bayern München vinde 8 Bundesliga titler 5 tyske cupmestere, 1 tysk ligakamp mester, 4 tyske Super Cup-mestere, 1 Champions League Champions, 1 European Super Cup-mester og 1 World Club-mester. Denne sæson gjorde Bayern München Ribery 32 udseende i hver hændelse. Scorede 6 mål og 6 assists.
09.05.2018 o godz. 12:02
Napriek tomu, že kontroverdy pokračujú, Avšak národný derby skončil s prijateľným skóre. Po tejto kampani Barcelona stále držala ligu neporaziteľnú, Neporaziteľnú sezónu je možné okamžite dosiahnuť. Posledné kolo Lacné Futbalove Dresy Barcelony zvíťazilo v šampionáte ligy na ceste. V tejto sezóne vyhrali aj La Ligu a kráľov pohár. Prehliadka bola oslavovaná v pondelok miestny čas.
Liga majstrov mimo, dvojitá korunová ruka, Barcelonská sezóna je takmer ukončená. Zostávajúca výzva pred nimi zostáva neporaziteľná, Messi a Terstgen navyše získali európsku zlatú topánku a najlepšieho brankára.
Real Madrid je poslednou prekážkou ich neporazenej sezóny. Hra je veľmi dramatická. Dres Barcelona dvakrát prekonala a Real Madrid dvakrát vyrovnala. V prípade, keď bol Barcelone pokutovaný v prvej polovici, Hoci niektorí ľutovali tento výsledok, Ale stále prijateľné. Po remíze s Real Madridom, Barcelona sa v La Ligu nekončí o 42 kôl. Naposledy prehrali v La Ligu 8. apríla 2017. Protivníkom je Málaga.
08.05.2018 o godz. 13:54
Um controverso país derby, Real Madrid e Barcelona 2-2 apertam as mãos. O treinador do Camisolas de Futebol Baratas Real Madrid, Zidane, participou da coletiva de imprensa após o jogo. Ele revelou que Ronaldo foi de fato ferido. Mas eu não sei quanto tempo levará para parar.

Para o jogo de hoje, Zidane disse: " Eu gostaria que o time vencesse o jogo. O derby nacional está sempre quente, Este é um bom jogo. Nós dois tentamos o nosso melhor na competição. Todos nós jogamos um jogo de alto nível. O futebol é sempre a coisa mais importante. Mais importante que essas disputas. "

Ronaldo foi substituído no meio-campo. Seu pé era suspeito de ter sofrido uma lesão. O mundo exterior também está muito preocupado Se uma lesão no tornozelo afetará o Camisola Real Madrid Ronaldo na final da Liga dos Campeões, Para isso, Zidane respondeu: " Ele se sente muito mal agora. Mas eu acho que isso é apenas um pequeno problema, Ele acabou de ser atingido. Não se preocupe com a final da Champions League, ele pode jogar. Não sei dizer por quanto tempo o Real Madrid Ronaldo terá uma trégua. Mas ele me disse que não acha que vai demorar muito O que vai acontecer com o Real Madrid amanhã? O Real Madrid continuará prestando atenção aos seus ferimentos. Há de fato um pouco de inchaço em seus tornozelos. Mas como eu disse, a lesão não é muito séria. "
08.05.2018 o godz. 11:27

Cette tablette graphique XP-PEN Deco 01 est livrée très bien emballée dans un carton épais joliment décoré. A l’intérieur, la tablette est emballée dans une housse en mousse fine afin de la préserver des frottements durant le transport.

La mise en marche de la tablette se fait très facilement, grâce au Plug and Play.
Pour l’installer vous aurez deux possibilités :
Via le CD fourni

Directement sur le site : http://www.xp-pen.fr

Une fois installé, il vous faudra paramétrer l’écran et le stylet en allant dans le dossier dédié à cet effet.
Ensuite vous pourrez utiliser votre tablette graphique sous Paint, ou sur un autre logiciel de dessin tels que « My Paint » qui aura l’avantage de prendre en compte la pression exercée sur le stylet.
Le top des testeuses Tablette Graphique XP-Pen Deco 01 Informatique Tablette Graphique Dans le socle du stylet, se trouve 8 mines interchangeables soigneusement rangées dans une mousse. Celles-ci sont de diamètre différents et s’adaptent ainsi à tous vos besoins graphiques ou manuscrits.
Sa surface de dessin est de 10 x 6.25 pouces .
Elle possède un design simple et épuré, son ergonomie est adapté aussi bien au droitier qu’au gaucher, les finitions sont parfaites, on sent une tablette qui se veut de haut de gamme.
La qualité des matériaux utilisé est vraiment très bonne, ce qui nous assure une résistance dans le temps.
La résolution de la tablette est de 5080 LPI.
C’est une très bonne Tablette Graphique pour des personnes ayant l’habitude.
Au niveau du rapport qualité/prix, elle est excellente.
Je suis satisfaite de ce test, même si il faut un petit temps à une personne qui n’a pas l’habitude de ce type de matériel pour une bonne prise en main.

Principal avantage

La Tablette Graphique XP-Pen Deco 01 est tout à fait au point en matière de précision sur les dessins effectués. Avec ses 8192 niveaux de pression et une résolution de l’image de 5080 LPI, vous pouvez réaliser des croquis avec plus de nuances et d’aisance.

Design séduisant

Son allure est l’une des raisons qui poussent les graphistes à s’intéresser à ce produit. Son design allie à la fois praticité et élégance. Il est équipé d’un écran de 12 pouces grâce auquel vous serez en mesure de tracer avec une extrême netteté. Grâce à une large zone de travail, vous pouvez crayonner confortablement. Cet espace reste délimité par les angles tracés en blanc sur chaque bord de l’outil.
Les consommateurs s’y habituent généralement vite. À part cette surface active grande et agréable, l’article se démarque par sa compacité et sa légèreté. Ses dimensions de 10* 6.25*8 pouces en font un outil très peu encombrant et donc facile à ranger. De toute manière, il ne pèse que 905 g. Il est tout à fait envisageable de l’emporter avec vous dans vos déplacements.
Équipement issu des dernières innovations

Par rapport aux autres produits vendus sur la Toile, ce matériel est apprécié pour la concentration des différentes technologies de peinture. Il est compatible avec des logiciels d’écriture comme Microsoft Word, Pen Commander et Auto Pen qui insèrent des signatures manuscrites sur les documents. Et ce n’est pas tout, cette convenance est également possible avec la plupart des systèmes et progiciels de graphisme y compris Photoshop, Painter, Paint Tool SAI et Adobe. Concernant le mode d’utilisation, le modèle est muni des 8 raccourcis multifonctionnels. Ils améliorent votre efficacité en facilitant l’opération. Pour illustrer ce passage, le dessinateur ou le designer est parfaitement à même d’augmenter ou de diminuer l’épaisseur du pinceau d’un seul effleurement.
Il en va de même pour l’ajustement du Zoom avant ou arrière. La gomme est basée du clavier américain. De plus, vous avez la possibilité de personnaliser ces algorithmes selon vos besoins par l’interface du setting du pilote.

Autres originalités

Doté d’une technologie de pointe, le dispositif ne requiert l’utilisation d’aucune batterie ni d’aucun courant électrique. En effet, vous pouvez bénéficier d’une plus grande liberté de mouvement et de modifications. Vous serez soumis à moins de contrainte. D’ailleurs, cela vous permettra de faire de précieuses économies sur la consommation de l’énergie. En outre, ce procédé aura également une influence sur la qualité de votre travail.
L’absence de la batterie au niveau du stylet élimine les effets néfastes des interférences. Sa panne devient irréalisable comme une fuite d’acide potentielle ou une durée de vie courte. En bref, que cela soit pour une utilisation occasionnelle ou professionnelle, il est conseillé d’opter pour cet exemplaire avec un meilleur rapport qualité-prix.
Le Prix :
Cette tablette graphique est vendue sur la boutique Amazon de notre partenaire au prix de 59,99€.Lien Amazon : https://www.amazon.fr/XP-Pen-Tablette-Graphique-Sensibilit%C3%A9-Raccourcis/dp/B077SHZ59N .
08.05.2018 o godz. 08:56
Serce mi pękało kiedy byłeś tak blisko.. kiedy czułam, że to ostatnia nasza czułość. Tak mocno Cię pragne...tak mocno Cię kocham! I będę zawsze kochała! Nie chce nikogo innego! Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz, ten jedyny raz. Ja już tego doświadczyłam.. Oddałam Ci swoje serce! kiedy łzy Ci leciały miałam ochotę powiedzieć "damy radę" jednak.. nie mogłam.
Mateusz, wiem że odnajdziesz osobę,która Cie pokocha i będziesz z nią szczęśliwy. Na zawsze pozostaniesz w moim sercu! Tak bardzo nie mogę się pogodzić z tym, że los nas rozdzielił!!!!! Zapelniasz całe moje serce i nie potrafię się pogodzić z tym, że nie potrafiliśmy się dogadać... Już na zawsze będziesz częścią mnie, bo to z Tobą przeżyłam WSZYSTKO co najważniejsze. WSZYSTKO. Nigdy nie zapomnę!!!!!!!! Kochanie, tak jak Ci powiedziałam, proszę Cię dbaj o siebie

7 najcudowniejszych lat mojego życia na zawsze pozostanie w moim sercu
07.05.2018 o godz. 20:02

06.05.2018 o godz. 16:49

06.05.2018 o godz. 16:48

06.05.2018 o godz. 16:47

06.05.2018 o godz. 16:46

06.05.2018 o godz. 16:46

06.05.2018 o godz. 16:45